1968’de temelleri atılan firmamız, sektöründe sürekli yenilikçi ve başarılı bir çizgi izleyerek, sayısız firma ve kurumlara hizmet vermiştir. Kuruluş zamanından beri yapmış olduğumuz işlerde birinci ilkemiz müşteri memnuniyeetidir. Firmamız Olefini Ankara Yetkili bayisidir. Klima, Hava Perdeleri, Nem Alma ve Verme cihazları satış ve servis hizmeti vermekteyiz.

KAYA TEKNİK servis alanında deneyimli kadrosuyla bilgiye dayalı ileri teknoloji çözümleri sunan firmamız, sürekli kendini geliştiren yenilikleri takip eden Profesyonel altyapıya sahip ekibiyle fark oluşturarak, OLEFİNİ KLİMALARIN servis ve servis sonrası tek adresi olmayı kendisine ilke edinmiştir.

Firmamız Doğa klima Teknik servisi aynı zamanda müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümlerini geliştirmek yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmeyi görev bilmiştir.

KAYA TEKNİK her biri kendi alanında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosuyla verimli iş planlama altyapısıyla gerçekleştirdiği projelerde sürekli ilerleme sağlamıştır. Bu sayede gelişmelere açık,sistemli büyüyen bir kurum haline gelmiştir.

Ankara ve çevresine sunduğumuz  klima montajı bakımı arıza tespit tamiri gaz dolumu hizmetleri ile müşterilerin beğenisini kazanan firmamız klima servisleri konusunda uzman teknisyen tamirci klima ustası ekibiyle her sorunun üstesinden gelmektedir. Ankara ve tüm ilçelerinde klima soğutma ısıtma havalandırma alanında kaliteli ve garantili servis imkanı sunan şirketimiz tecrübe ve deneyimini her müşterisinde uygulamakta ve yıllardır başarılı sonuçlar elde etmektedir.

KAYA TEKNİK Ankara’da önde gelen klima servisi olarak ürünlerin bakım montaj ve arıza giderme işlemleri profesyonel adımlar izleyerek çözüme ulaştırıyoruz. Siz de böylesine uzman bir ekipten destek almak istiyorsanız iletişim bölümünden bizimle iletişime geçip servis talebinde bulunabilirsiniz.

KAYA TEKNİK Ankara ve çevresinde teknik servisler arasında lider olan firma olarak her sorunun üstesinden gelen personelimiz sürekli kendini yenileyerek teknolojiyi takip etmektedir. Klima bakımı hem bütçeniz hem de sağlığınız açısından oldukça önemli bir olaydır. Ankara’da klima montaj klima arıza tespit onarım gaz dolum servisi hizmetleri fiyatları ve ücretleri konusunda müşteri odaklı politikamız sebebiyle tüm müşterilerimizin her türlü klima servisi ( montaj arıza tespit bakım gaz dolumu söküm demontaj yedek parça vs ) ihtiyaçlarında en az maliyete ve fiyata servis hizmeti vermeyi garanti ediyoruz.

KAYA TEKNİK Ankara ve çevresinde  bütün klima markalarının ve imalatçılarının yetkili servisi bayiliği olan firmamız satış sonrası tüm destek hizmetlerini garanti kapsamı çerçevesinde sunmaktadır. Ankara ve çevresinde, her marka ve model klimanın orijinal ve muadil yedek parça satış hizmeti de veren şirketimiz klimanızın yanan, arızalan, bozulan tüm parçalarını ( kart, bakır boru, kompresör, kumanda, dış ünite, klima motoru, kondansatör, kapasitör, müşür, fan vs ) bir telefon ile adresinize kurye teslim etmektedir.

Sakın Unutmayın! Herkes tamir yapabilir, ancak herkes usta olamaz… İşi ehline teslim edin, rahat edin.